مرجع تخصصی فروش پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی

استفاده از پالت‌های پلاستیکی به طور مؤثر کارایی در زمینه‌هایی نظیر تولید، حمل و نقل، بارگیری و تخلیه، حمل و انتقال، ذخیره‌سازی و گردش، و توزیع را بهبود می‌بخشد؛ این امر منجر به افزایش کارایی اقتصادی با صرفه‌جویی در هزینه‌های نیروی کار می‌شود.

ویژگی‌های پالت‌های پلاستیکی ما:

دسته بندی ها

مشاهده همه محصولات ——-

پالت مستحکم

پالت مستحکم

پالت مستحکم

پالت مستحکم

تست کیفیت

ما همواره اصول را رعایت می‌کنیم که باید به مشتریان خود محصولات پلاستیکی با کیفیت برتر را ارائه دهیم. این محصولات از بهترین مواد دوستدار محیط زیست تهیه شده‌اند و با استفاده از فناوری دقیق و حرفه‌ای تولید می‌گردند. تولید ما به صورت کاملاً مطابق با استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 انجام می‌شود و ما موفق به دریافت تأییدیه‌های تشخیص اروپایی EN840، سیستم مدیریت محیطی ISO 14001: 2004 و سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی GB/T 28001-2001 شده‌ایم.

کارخانه تولید

شرکت ما با برخورداری از تجهیزات پیشرفته حرفه ای، تکنولوژی پیشرو و تولید دقیق و جریان فرآیند، به طور حرفه ای محصولات پلاستیکی در مقیاس بزرگ را تولید می کند. ما 116 مجموعه دستگاه تزریق داریم، با حداکثر ظرفیت 5500T،100000 گرم، 8 مجموعه دستگاه قالب گیری ضربه ای و 3 دستگاه جوش پالت.

محصولی که واقعاً به آن نیاز دارید

واجد شرایط به عنوان شرکت رتبه اول برای تولید پالت پلاستیکی حرفه ای، این شرکت دارای بیش از 200 محصول با مشخصات، از جمله سری تک طرفه، سری ضد رطوبت تخت، سری ضد رطوبت شبکه، سری نه پین تخت، شبکه سری شکل متقاطع، سری شکل دهی یک دسته، سری دو طرفه مسطح، شبکه سری دو طرفه، سری شبکه ای شکل، سری جوشکاری و سری کیس لجستیک، سری های جوشکاری و غیره.

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

نیاز به مشاوره دارید؟

اطلاعات تماس خود را وارد کنید
تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند